Kargo ve Teslimat Şartları

Teslimat

kargo.pngGenel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz şehirde ilgili kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge dışı olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretsiz teslimat il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır. Diğer kargo acentelerinden size en yakın olanını seçebilir yada ek bir ücret talep edilerek yapılabilmektedir.

Siparişin Kargoya Verilmesi

kargo-verme.pngSitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.Siparişiniz en geç 5 iş günü içinde kargoya verilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi de pilot bölgede bulunmamanız halinde ürün teslimini en geç 3 iş günü içinde yapmaktadır.Pilot bölgede bulunan müşterilerimiz (yerleşim yerlerinden uzak, düzenli servisin olmadığı bölgeler) anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının pilot bölge uygulamaları hakkındaki bilgileri kargo firmasını arayarak ya da ilgili firmanın web sitesinden kontrol edebilirler.

Siparişin Teslim Alınması

kargo-alma.pngSiparişiniz adresinize kargo kuryesi ile ulaştığında, lütfen teslim almış olduğunuza dair imzalamadan önce kargonuzu kargo görevlisinin yanında inceleyiniz. Üründe ezilme, tahribat, vs. bulunması durumunda yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.
Bu tutanak ile birlikte ürünün / ürünlerin faturaları, sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte geri göndermeniz gerekir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir